Телевізори Tesla – новинка на ринку техніки родом із Сербії. Виробництво стартувало 2016 року, а продукція бренду швидко набрала популярності серед користувачів, яким важливе співвідношення ціни та якості. Місія компанії полягає в доступності технологій кожному, а те, що на сьогодні виробник вже має сім виробничих центрів, підтверджує актуальність таких цінностей для споживачів.
В Україні ексклюзивним дистриб’ютором Tesla виступає DC Link Group, що розширює асортимент техніки і пропонує познайомитися з новими телевізорами за приємною ціною.
У цьому партнерському матеріалі з Tesla та DC Link Group зібрали кілька моделей з двох великих лінійок на операційних системах Google TV й Android TV, показали їхні переваги над конкурентами, розібралися в модельному ряді та детально розповіли про кожну модель.
Лінійка з підтримкою Google TV перетворює телевізор і на комп’ютер, і на смартфон з улюбленими застосунками. Інтерфейс Google TV буде знайомий кожному, навіть якщо ви вже давно не користуєтеся Android-гаджетами. У Google TV вбудовані всі можливості найпопулярнішої пошукової системи і, як в Android TV, підтримується величезне сімейство застосунків і програм.
На Google TV будуть доступними популярні стрімінгові сервіси, наприклад, Netflix, HBO, Prime Video, YouTube, але, коли користувач створить запит «найсмішніший фільм року», то телевізор шукатиме релевантний контент у всіх застосунках і сервісах, пропонуючи навіть ті, що не встановлені на пристрій. Це значно економить час, адже не доведеться шукати в окремих застосунках потрібний контент.
Окрім прокачаного пошуку пристрій Google TV підтримує кілька профілів, у тому числі дитячий, а тому телевізором безпечно зможуть користуватися всі члени родини. І при цьому рекомендації Google будуть працювати окремо для кожного профілю, враховуючи індивідуальні вподобання. З іншого боку, телевізор має всі функції Android TV, а тому при переході на новий пристрій не має потреби вчитися чогось кардинально нового.
Моделі на Android TV більш знайомі користувачам, адже об’єднують усі переваги платформи на великому екрані, перетворюючи телевізор на мультимедійний центр розваг. Приєднуєте за допомогою Bluetooth геймпад – телевізор став ігровою консоллю, приєднали навушники – можете вмикати онлайн-тренування на YouTube і займатися з телевізором спортом, як з особистим тренером.
Окрім голосового пошуку та підтримки Google Assistant телевізор на Android TV залишається фаворитом для тих користувачів, яким важливий персоналізований досвід. Якщо Google TV намагається спростити інтерфейс, то Android TV дозволяє максимально змінювати вигляд меню під себе. Кастомізація торкається не тільки можливості завантаження програм, а й таких деталей, як розміщення застосунків, порядок їх відображення тощо.
Тим, кому важливо один раз все «зробити під себе» та мати широкі можливості налаштування, Android TV сподобається гнучкістю. А тим, хто хоче, щоб телевізор «усе зробив сам», краще вибрати новішу систему Google TV та насолоджуватися контентом, який підбере штучний інтелект.